Kontakt
Název: Město Velké Bílovice
Jméno zástupce: Marie Vlková, starostka
Adresa:

nám. Osvoboditelů 570

691 02  Velké Bílovice

Tel: +420 519 367 111
IČ: 00283673
DIČ: CZ00283673
Email: podatelna@velkebilovice.cz
Bankovní účty

1529651/0100  Komerční banka

1380343359/0800  Česká spořitelna

Datová schránka: vepbaq4
kontakt na jednotlivé úředníky

Kalendář akcí
Mapa závad města Velké Bílovice

MAPA ZÁVAD MĚSTA

VELKÉ BÍLOVICE

Výstavba optické sítě

KABELOVKA  VE VELKÝCH BÍLOVICÍCH

Vážení občané, možná jste zaznamenali ze svého okolí, že v posledních několika letech byly v sousedních obcích vybudovány společností Internet4you.cz s.r.o. z Podivína rozvody datové optické sítě (kabelovky). Dovolujeme si Vás informovat, že také ve Vašem městě začala výstavba optické sítě.

Budete moci využívat skutečně vysokorychlostní připojení k internetu bez jakýchkoliv výpadků, kolísání rychlosti a také můžete využít příjem kabelové televize. Bližší informace o cenách a rychlostech jsou na internetových stránkách www.inet4you.cz

Nejprve budou do všech objektů, které o to projeví zájem instalovány plastové chráničky (trubičky).  Toto bude provedeno bezplatně. Koncem tohoto roku, kdy dojde k dokončení všech výkopových (stavebních) prací, budou do trubek instalovány optické kabely a síť bude uvedena do provozu. V průběhu výstavby budou dotčené pozemky narušeny výkopem jen minimálně, vjezdy a chodníky budou převážně podvrtávány a všechen terén bude uveden do původního stavu. Na reference naší práce se můžete informovat v okolních obcích.

Využití naší bezplatné nabídky na zavedení chrániček pro rozvod kabelovky Vás nezavazuje k povinnosti v budoucnu odebírat jakékoliv naše služby.

Dovolujeme si Vás však upozornit, že nabídka bezplatného zavedení chrániček do vašich nemovitostí je jen po dobu výstavby. Pozdější žádosti o dodatečné připojeni budou již zpoplatněny.

Veškerá výstavba je koordinována s vedením Vašeho města.

Copyright 2009 město Velké Bílovice - Největší vinařská obec České republiky; Město lidových tradic, vína a ovoce | Sunlight webdesign - tvorba eshopů